تبلیغات
sungminfanclub - مطالب تیر 1396
 
sungminfanclub

کتاب آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟

گنجینه ای از جملات ناب و زیبا بزرگان در مورد موفقیت

همه ما به دنبال بهره گرفتن از خرد و مشورت افراد شاخص و موفق هستیم تا بدین وسیله موجبات موفقیت خود را فراهم کنیم. برای این منظور ممکن است در جلسات مشاوره گوناگون شرکت کنیم، کلاسهای آنها را شرکت کنیم، ساعت ها مطالعه و تفکر در مورد رفتارشان داشته باشیم و راه های بسیاری را آزمون و خطا کنیم. البته این کارها همه برای موفقیت ضروری و اجتناب ناپذیر هستند.

اما اصلی ترین و اثربخش ترین کار، آگاهی از نقطه نظرات و ایده های موفقیتاز زبان خود این بزرگان است. این گونه مستقیماً از نظرشان در مورد موضع مشخصی آگاه می شویم.

حال اگر ناب ترین و ارزشمند ترین نقطه نظرات در قالب جملات موفقیت و سخنان بزرگان در مورد موفقیت شخصی و کاری، یک جا و در یک مجموعه گردآوری شده باشد، چقدر می تواند در سرعت، کمیت و کیفیت موفقیت شما تأثیر گذار باشد؟

در این صورت :

 • می توانید از تکرار تجربیات نافرجام دوری کنید،
 • ارزشمند ترین خصوصیات شخصیتی از دید موفق ترین افراد را می شناسید،
 • می توانید شخصیت قدرتمند یک فرد موفق را با دانستن ویژگی هایش و با تمرین و تکرار در خود به وجود آورید،
 • می دانید در کجاها باید تلاش کنید و استقامت داشته باشید و در چه مواردی اصلاً نباید مقاومت کنید،
 • می توانید اطرافیان خود را با دید باز انتخاب کنید تا نه تنها مشکلی برای شما به وجود نیاورند بلکه کمک به پیشرفت شما کنند،
 • معیارهای واقعی موفقیت را درک کرده و از معیارهای سطحی جامعه بسیار فرا تر می روید،
 • مخالفت ها را بسیار بهتر تحمل می کنید،
 • همواره انرژی درونی و انگیزه بسیار بالایی دارید،
 • کلید بسیاری از مشکلات را در اختیار دارید،
 • از همه مهم تر، همواره از مشورت ارزشمند بزرگترین اشخاص تاریخ بهره مند هستید،

و

کتاب آیا آنAnchorان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟

مجموعه بی نظیر از سخنان بزرگان در مورد موفقیت | جملات ناب و زیبا موفقیت

جملات موفقیت این کتاب از زبان بزرگان تاریخ بشر مانند پیامبران، امامان، دانشمندان، فلاسفه، رهبران جوامع، رهبران تجاری، مربیان بین المللی ادبیان، و حتی کتابهای آسمانی گردآوری شده است.

تمامی این جملات ناب بزرگان در مورد موفقیت شخصی ، موفقیت کاری موفقیت مالی ، موفقیت تحصیلی و کارآفرینی هستند و از بازگویی جملات صرفاً زیبا اما غیر مرتبط (مانند جملاتی درباره طبیعت، عشق، مادر و ) خودداریشدهاست.

شما می توانید کتاب ارزشمند آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند را

 • برای مطالعه روزانه خود،
 • برای هدیه دادن به عزیزترین کسانی که موفقیتشان برای شما مهم است،
 • برای مطالعه کارمندان ، همکاران ، مجموعه و تیم کاری خود،
 • برای هدیه به مشتریان ارزشمند کسب و کار خود،
 • برای تکمیل بسته ها و محصولات کسب و کار خود،

و تهیه کنید.

کتاب آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند برای چه کسانی نوشته شده است؟

تمام افرادی که موفقیت در حرفه آنها به قدرت شخصیت شان وابسته است.

نظرات برخی از اساتید در مورد کتاب آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟

دکتر محمد اکوچکیان، کارآفرین برگزیده ملی و مدیر منطقه خاورمیانه موسسهworld wide science

علی خادم الرضابه عنوان یک کارآفرین و دانش آموخته MBA، کار بزرگی کرده و برای راحتی من و شما، خلاصه صدها کتاب را در یکجا جمع نموده است. پیشنهاد من به شما این است که برای هر جمله این کتاب وقت بگذارید. درباره آن فکر کنید و آن را به اشتراک بگذارید.

افشین ایرجی، کارگزار بیمه مرکزی و مدرس حرفه ای بیمه MDRT

این کتاب را می توان به نوعی مجموعه فرمولهای موفقیت نامید. از کلیه خوانندگان این کتاب خواهشمندم به یک بار مطالعه این کتاب بسنده نکرده و آن را به عنوان یک کتاب همراه مرور نمایند.

حسین طاهری، کارآفرین منتخب کشور، مدرس بازاریابی و تبلیغات و مدیر آژانس مشاوره تبلیغاتی ۱۲۸

تمام زندگی فرصت است. این ما هستیم که باید خودمان را در معرض این فرصتها قرار دهیم. خواندن این کتاب هم می تواند یکی از فرصت های بی نظیر در زندگی شما باشد.

مسعود اکبری، مدیر و مؤسس دکتر زبان

به جرات می توانم بگویم کتابآیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟تالیف استاد خادم الرضا عزیز با طبقه بندی موضوعی در چهار بخش شخصیت، ذهنیت، روحیه و عمل دستورالعمل موفقیت را به زبانی ساده از دهان چهره های تاریخ ساز بازگو می کند.
اصراری ندارم که این کتاب را بخوانید چون اگر زمان تغییر در شما فرا رسیده باشد، حتما این کتاب را نه یک بار که صدها بار خواهید خواند.
When the pupil is ready, the master will appear!

هر گاه مرید آماده باشد، استاد از راه خواهد رسید!

همین الان گنجینه جملات موفقیت در کتاب ارزشمند آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند را سفارش دهید.

نوع مطلب :
برچسب ها : جملات موفقیت، جملات ناب، جملات زیبا، سخنان بزرگان، جملات قصار،
لینک های مرتبط :

هدف روس‌ها؛ جذب گردشگر فوتبالی از ایران

 • هدف روس‌ها؛ جذب گردشگر فوتبالی از ایران

  ایرنا: روسیه با توجه به صعود زودهنگام تیم ملی فوتبال ایران به رقابت های جام جهانی 2018 ، جذب هرچه بیشتر گردشگر فوتبالی از جمهوری اسلامی را هدف قرار داده که در رسانه های این کشور هم بازتاب یافته است.

  مسابقات جام جهانی فوتبال 2018 در 11 شهر مسکو، سن پترزبورگ، سوچی، یکاترینبورگ، کالینینگراد، سارانسک، روستوف، قازان، نیژنی نووگورود، سامارا و ولگاگراد برگزار خواهد شد.

  روسیه برای هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات پرطرفدار یک ماهه جام جهانی فوتبال که 24 خرداد سال 1397 آغاز خواهد شد، تدارکات ویژه ای در نظر گرفته است.

  ** قانون ویژه سفر بی روادید به روسیه برای جام جهانی:

  ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اردیبهشت ماه سال جاری قانونی را امضا کرد که بر اساس آن تماشاگران فوتبال دارای کارت ویژه تماشاگری می توانند، برای دیدن رقابت های جام فوتبال کنفدراسیون ها در تابستان آینده و جام جهانی سال 2018، بدون روادید به این کشور سفر کنند. 

  مطابق این قانون، سفر بدون روادید به روسیه با برخورداری از کارت شناسایی ویژه طرفداران هر تیم موسوم به «Fan-Id» ممکن خواهد بود و تماشاگران خارجی باید مدارک هویتی معتبر و نخست گذرنامه داشته باشند. 

  دولت روسیه در جریان مسابقات المپیک زمستانی سال 2014 نیز برای تماشاگران خارجی چنین فرصتی را فراهم کرده بود. 

  روسیه سعی می کند، همزمان با ارتقای جایگاه بین المللی این کشور بویژه ورزش در جریان رقابت های جام جهانی، گردشگران بیشتری را هم جذب کند. 

  ** تبلیغ رسانه ای برای جذب گردشگران فوتبالی از ایران: 

  رسانه روسی اسپوتنیک که پیش از این هم نوشته بود، «هواداران فوتبال ایران ورزشگاههای روسیه را برای تماشای بازی های جام جهانی پر خواهند کرد»، از امروز(سه شنبه) سلسله گزارش های ویژه ای را برای معرفی بیشتر روسیه، سفر به این کشور و جام جهانی برای مخاطبان ایرانی منتشر می کند. 

  این رسانه نوشته است: قصد داریم شما را با کشور روسیه و شهرهایی که میزبانی این دوره از مسابقات را بر عهده دارند، آشنا کنیم.

  اسپوتنیک افزوده است: به دلیل همسایگی و روابط نزدیک دو کشور شاید سال آینده ایرانیان بیشتری برای تماشای بازی های تیم ملی جمهوری اسلامی در مسابقات جام جهانی، راهی روسیه شوند. 

  رسانه روسی نوشته است: می خواهیم با اطلاعات ارائه شده در مورد روسیه و شهرهای میزبان رقابت های جهانی، (ایرانیان) با کمترین مشکل بتوانند روزهای به یادماندنی فوتبالی برای خود رقم بزنند. 

  پیشتر هم اسپوتنیک در باره تاریخ حضور و مسابقات ایران در رقابت های جام جهانی مطالبی را منتشر کرده بود و از سوی دیگر، راهیابی زودهنگام تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی به جام جهانی 2018 در رسانه های مختلف روسیه بازتاب داشت.

  ** ایرانیان در جمع بیشترین شمار گردشگران در روسیه: 

  همسو با افزایش روابط گردشگری بین ایران و روسیه، وزارت خارجه این کشور اعلام کرد که ایرانیان در جمع پرشمارترین گردشگران در روسیه قرار دارند.

  برپایه گزارش جمعبندی وزارت خارجه روسیه که دیروز (دوشنبه) انتشار یافت، بیشترین میزان روادید گردشگری توسط کنسولگری های این کشور در آلمان، چین، ایتالیا، فرانسه، آمریکا، ایران، بریتانیا ، اسپانیا، فنلاند و ژاپن صادر می شود. 

  ** توافق گردشگری گروهی بی ویزا افزایش دهنده روابط بین ایران و روسیه:

  امضای پیمان گردشگری گروهی (توری) 5 تا 50 نفره بدون درخواست روادید فردی که هشتم فروردین ماه در جریان مذاکرات حسن روحانی و ولادیمیر پوتین رئیسان جمهوری ایران و روسیه در کاخ کرملین مورد توافق گرفت، نیز زمینه ساز رشد این مناسبات بین تهران و مسکو خواهد بود.

  این توافق هم اکنون مورد تائید قرار گرفته که با اجرای آن شمار گردشگران مسافر بین دو کشور به صورت متقابل افزایش خواهد یافت و حتی گردشگری فوتبالی برای جام جهانی 2018 را نیز بسیار بیشتر خواهد کرد.

  این روال جدید در چارچوب موسسه ها و سازمان های گردشگری مورد تائید دو کشور صورت خواهد گرفت که سفر در قالب تورهای مجاز را برای گردشگران بدون روادید انفرادی ممکن می کند.

نوع مطلب :
برچسب ها : هدف، روس‌ها؛، جذب، گردشگر، فوتبالی، از، ایران،
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :